Виховні заходи

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров'я дітей. Щоб дитина розвивалась гармонійно, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Щоб вберегти своє життя і життя своїх близьких, ми маємо дотримуватися багатьох правил, у тому числі – пожежної безпеки. Адже ризик виникнення пожежі є однією із найпоширеніших небезпек. Вогонь може бути дуже підступним і принести чимало негараздів і проблем. Але, на жаль, не всі пам’ятають правила пожежної безпеки, а головне – не завжди дотримуються їх у повсякденному житті.

Надзвичайно важливо навчити Вас школярі уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв тощо. Тож ми підготували добірку корисних та цікавих картинок, які дозволять провести цікаву, а головне – корисну виховну годину.

Бесіда «Правила ми знаємо»

Переглянте невеликий анімований ролик із правилами поведінки під час пожежі в лісі.

Далі візьміть у поміч одного із дорослих та дайте відповіді на запитання. Відповіді мають бути максимально розгорнутими, при цьому батьки (мама чи тато) можуть доповнювати Вас.

• Чи можна гасити бензин водою? Відповідь обґрунтуйте.
  • Які причини виникнення лісових пожеж?
  • Чому не можна гасити водою електроприлади, які підключені до електромережі?
  • Чому під час пожежі потрібно рухатись, зігнувшись?
  • Чому під час пожежі необхідно дихати через мокру тканину?
  • На який номер необхідно телефонувати, якщо виникне пожежа?
  • Чому під час пожежі у приміщенні не можна відчиняти вікна і двері?
  • Чому в лісі заборонено смітити, палити вогнища?
  • Чи можуть пошкоджені електроприлади спричинити пожежу?
  • Чи можна користуватися ліфтом під час пожежі? Поясніть свою відповідь.

Загадки про пожежу

Інтерактивні загадки можна розгадувати переходячи по QR - коду.

Фото Челендж

присвячений тижню пожежної, техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях

"Добрий та злий сірничок"

Відгадуйте загадки, малюйте відповіді  до загадок та надсилайте фото ваших малюнків разом з вами своїм класним керівникам.

Скільки не годуй цього червоного ненажеру – ситим ніколи не стане .

Без ніг, без рук та й без драбини, а вгору лізе .

Коли все спокійно – вишу собі й мовчу, а як вогонь почую, то сичу й лютую .

Всі ми гралися із ним,
Ліпили будинки.
А як трапилась пожежа –
Згасять все його піщинки.

Що це за машина:
Кричить, волає – під час пожежі допомагає? .

У коробці спочивають
Хлопці – ніби близнюки.