Вітаю, шановні колеги, батьки, діти та гості сайту!

Основне завдання шкільного психолога — сприяти психічному та особистісному розвитку дітей, надавати допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу: учням, вчителям, батькам.

У своїй роботі я дотримуюся клятви шкільного психолога:

•  Ступаючи на шлях практичної психології, я присягаюся, що всі мої знання і здібності вкладу в свою непросту роботу.

• У моїх руках душа значить, і доля того, хто звернувся до мене за допомогою. Все, що я умію і знаю, все, чим природа і люди обдарували мене як особистість, — для тих, хто йде до мене.

• Я не допущу, щоб те, що я дізналася про людину, обернулося проти неї. Оволодіваючи професією психолога, щиро бажаю тільки одного — бути для людей тим, кому можна довіритися. І я не зганьблю свою професію некомпетентністю, некваліфікованістю, непорядністю, байдужістю.

• І хай успіх супроводить мені в моєму щирому прагненні спонукати і розвивати добро в дитині, допомагати їй в скрутні хвилини її поступового дорослішання, прийняти, цінувати і берегти загадку її неповторної індивідуальності.

В нашій школі навчаються 264 учні і працюють 23 педагогів. В кругообігу шкільного, непередбачуваного життя не завжди вдається приділити увагу кожному повною мірою. Тому і було прийнято рішення про створення цього сайту, на якому ви можете знайти для себе корисну інформацію, а також звернутися по допомогу.

Персональний сайт - це можливість розповісти про себе, поділитися досвідом роботи з колегами, створити сучасний спосіб надання психолого-педагогічної допомоги і підтримки всім учасникам освітнього процесу.

На сайті розміщена корисна інформація для педагогів, батьків, які можуть познайомитися  з різними рекомендаціями по вихованню та розвитку дітей.

Цей сайт буде корисний і цікавий колегам, батькам, учням так як тут підібраний методичний матеріал з досвіду роботи, як мого особистого так і досвіду колег психологів.

Бажаю приємних емоцій та корисної інформації  під час віртуальної подорожі по сторінках сайту!

З повагою, Радіонова Яна ГеннадіЇвна, практичний психолог Роздорської середньої загальноосвітньої школи.

Шановні батьки!

У цей нелегкий для нас та нашої держави час ми повинні триматися разом та обов’язково дотримуватися правил карантину.

Якщо Вам або Вашій дитині потрібна психологічна підтримка чи консультація,Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку.

Для цього Вам необхідно лише зателефонувати за номером : 0968569406

І ми разом з Вами розробимо спільний план та заходи подальшої співпраці.