Профорієнтація

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
          Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. І тут найважливіше — не схибити.

Корисні посилання у виборі майбутньої професії:
1. ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ. Офіційний Інтернет-портал Державної служби зайнятості України. Сервіс з он-лайн тестування
2. Освітній портал Державної служби зайнятості. НАЙБІЛЬША БАЗА МОЖЛИВОСТЕЙ!
3. Онлайн-сервіс для тестування

профорієнтаційної роботи
на 2021-2022 навчальний рік

Зміст діяльності

І. Організаційна робота

1.

Організувати та забезпечити участь учнів закладу в Тижні профорієнтації  (за окремим планом)

Лютий, березень

Заступник директора з НВР, практичний психолог

2.

Організувати та забезпечити участь учнів школи у предметних олімпіадах, конкурсах

Заступники директора

3.

Організувати співпрацю з організаціями, навчальними закладами, центром зайнятості. Розширення співпраці закладу з ВНЗ різних рівнів акредитації

Заступники директора

ІІ. Психологічний супровід

Робота у школі І ступеня ( 1-4 класи )

1.

Провести заняття «Усі професії хороші – обирай до смаку», «Професії моїх батьків», «Світ професій. Яка із них найкраща?»

Класні керівники, практичний психолог

Робота у школі ІІ ступеня ( 5-9 класи )

1.

Формувати ціннісні орієнтації учнів, навички самопізнання і самооцінки під час профорієнтаційної гри «Подорож у світ професії» (5-6 класи)